معاون جدید فناوری‌های نوین بانک مرکزی منصوب شد

مهران محرمیان به عنوان معاون جدید فناوری‌های نوین بانک‌مرکزی منصوب شد.

ناصر حکیمی

معاون جدید فناوری‌های نوین بانک مرکزی منصوب شد

به گزارش روابط‌عمومی شاپرک، رییس‌کل بانک‌مرکزی طی حکمی مهران محرمیان را به عنوان جایگزین ناصر حکیمی در سمت معاون فناوری‌های نوین این بانک منصوب کرد.

عبدالناصر همتی در حکم انتصاب محرمیان تأکید کرده «با توجه به اهمیت تقویت، بروزرسانی و کارآمدسازی سامانه‌های نظارتی بانک مرکزی و ایجاد شفافیت لازم اقتصادی براساس سیستم‌های فناوری اطلاعات در حوزه‌های ارزی و ریالی و نظارت و کنترل جدی بر شرکت‌های حوزه پرداخت الکترونیکی ضروری است برنامه ریزی لازم در افق‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای پیشبرد امور فوق‌الذکر انجام گیرد».

وی همچنین در مراسم تودیع و معارفه معاونان سابق و جدید فناوری‌های نوین از نظارت و کنترل بخش های ارزی و ریالی از طریق سامانه های جدید، اصلاح نظام کارمزد در سیستم بانکی کشور، نظارت بر شرکت‌های پرداخت الکترونیک و تقویت سیستم بانکداری متمرکز به عنوان انتظارات خود از معاون فناوری‌های نوین جدید بانک مرکزی نام برد.

همتی با ابراز رضایت از عملکرد ناصر حکیمی گفت: در یک سال و نیم گذشته اقدامات مهمی در حوزه فناوری‌های نوین بانکی انجام شد که شایسته تقدیر است و از تجربه و دانش آقای حکیمی به عنوان مشاور در بانک‌مرکزی استفاده خواهیم کرد.

مهندس محرمیان پیش از این معاون شبکه شرکت خدمات انفورماتیک بود.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *