راه‌حل پیشنهادی رییس‌کل بیمه‌مرکزی برای ترویج بیمه‌های زندگی

شرکت بیمه آسیا می‌تواند با استفاده از نیروی انسانی متخصص و استقرار سیستم‌های نوآور و مبتکرانه سهم بیشتری از بازار بزرگ بیمه را به خود اختصاص دهد.

غلامرضا سلیمانی امیری

راه‌حل پیشنهادی رییس‌کل بیمه‌مرکزی برای ترویج بیمه‌های زندگی

به گزارش حکاک از بیمه‌مرکزی، دکتر غلامرضا سلیمانی که در آیین افتتاح مجتمع تخصصی بیمه های زندگی بیمه آسیا سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: استفاده از تکنولوژی های نوین و راهکارهای نوآورانه، ضرورت امروز صنعت بیمه است و اگر در این حوزه ها تحرک بیشتری از خود نشان بدهیم موفق تر خواهیم بود.

رییس کل بیمه مرکزی با تاکید بر اهمیت همگانی سازی بیمه های زندگی در کشور، افزود: اعطای مجوز شرکت های تخصصی بیمه های زندگی توسط نهاد ناظر نشان دهنده جدیت ما در توسعه فرهنگ بیمه به شمار می رود.

وی راه‌اندازی مجتمع را محصول آینده پژوهی و نگاه نوآورانه مدیران شرکت بیمه آسیا دانست و افزود: ماموریت صنعت بیمه در رشته بیمه های زندگی از جنس فعالیت صندوق های بازنشستگی است و در صورت رفع نواقص و جبران عقب ماندگی در خصوص همگانی سازی بیمه های زندگی صنعت بیمه نیز در جذب سرمایه موفق تر عمل خواهد کرد.

دکتر سلیمانی افزود: صنعت بیمه باید برای فروش بیمه نامه های زندگی با خانواده‌ها ارتباط برقرار کرده و با معرفی این محصول ارزشمند بازارهای تازه ای را پیدا کند.

رئیس شورای عالی بیمه بالابردن میزان بازده، کاهش ریسک و تشکیل کمیته های تخصصی سرمایه‌گذاری را از مهمترین مولفه های تاسیس مجتمع بیمه های زندگی عنوان کرد و افزود: در کنار توسعه شبکه فروش بیمه های زندگی باید به این نکته هم توجه داشته باشیم که در برابر هر بیمه گذار جدید به همان اندازه مسئولیت های شرکت های بیمه هم افزایش می یابد.

گفتنی است در این بازدید مسعود بادین” نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه آسیا” ضمن قدردانی از حضور رییس کل بیمه مرکزی، اعضای هیات عامل و مدیران ارشد بیمه مرکزی با اشاره به دلایل تاسیس مجتمع تخصصی بیمه های زندگی شرکت بیمه آسیا به تشریح عملکرد این شرکت در چهل سال پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران پرداخت و افزود: شرکت بیمه آسیا با شصت سال سابقه حضور این شرکت در بازار صنعت بیمه به بازارهای نو می اندیشد.

شایان ذکر است مجتمع تخصصی بیمه های زندگی شرکت بیمه آسیا با هدف تلاش برای همگانی سازی بیمه های زندگی و افزودن این محصول به سبد خانوار، راه اندازی شده است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *