زنگ نمایش‌های بیمه‌ای در مدارس پایتخت

به ابتکار بیمه مرکزی و با همراهی مدیران و مسئولان آموزش و پرورش و مدارس تهران، گروه های نمایشی با موضوع بیمه های زندگی و رشته های دیگر صنعت بیمه به مدارس پایتخت می روند.

بیمه مرکزی

زنگ نمایش‌های بیمه‌ای در مدارس پایتخت

به گزارش حکاک از بیمه‌مرکزی، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گروه های حرفه ای نمایش با رویکرد تبیین مفاهیم بیمه ای در مدارس مناطق مختلف تهران به اجرای برنامه های مفرح و هنری می پردازند.

بر اساس این گزارش، کارشناسان بیمه مرکزی و شرکت های بیمه نیز برای اطلاع رسانی دقیق تر و پاسخ به پرسش های بیمه ای دانش آموزان با این گروه های هنری، راهی مدارس پایتخت می شوند و علاوه بر آن کتاب های منتشرشده توسط بیمه مرکزی که به تایید وزارت آموزش و پرورش رسیده است در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

در این برنامه همچنین در قالب مسابقه ای برداشت های دانش آموزان از مفاهیم بیمه ای اخذ و به برترین آثار جوایزی اهدا می شود. معلمان و کادر آموزشی مدارس نیز با دریافت کتاب های ویژه با مفاهیم بیمه ای آشنا خواهند شد.

شایان ذکر است اجرای این برنامه های هنری که هم اکنون در حال برگزاری است در چهل نوبت و در چهل مدرسه تهران ادامه خواهد داشت.


برچسب ها :


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *