برندگان جشنواره عید تا عید اپلیکیشن “سکه” مشخص شدند

مراسم قرعه‌کشی جشنواره عید تا عید اپلیکیشن سکه با حضور اعضای هیات مدیره، معاونان و برخی از مدیران به‌پرداخت ملت و بانک ملت برگزار و برندگان آن مشخص شدند.

به‌پرداخت ملت

برندگان جشنواره عید تا عید اپلیکیشن “سکه” مشخص شدند

به گزارش حکاک از به‌پرداخت ملت، مراسم قرعه‌کشی جشنواره عید تا عید سکه، یکشنبه ۱۸ آذر ماه با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین و برخی از مدیران این شرکت،و بانک ملت برگزار شد تا برندگان خوش شانس ۳ دستگاه خودرو ۲۰۶ و ۱۰ کمک هزینه سفر به جام ملت های آسیا مشخص شوند.

در این مراسم رسول لطفی آذر رئیس هیات مدیره به پرداخت ملت ضمن قدردانی از اقبال و حضور گسترده مردم در این جشنواره گفت: هرچند فاصله به پرداخت ملت در صنعت پرداخت الکترونیک کشور از سایر رقبا بسیار زیاد بوده و پیشرو است؛ اما به جهت توسعه سرویس دهی و خدمات اپلیکیشن سکه، باید همواره سیاست ها و برنامه های مدون و دقیقی مد نظر داشت.

وی با تاکید بر ضرورت ایجاد جذابیت در خدمات سکه یادآور شد: امیدوارم با توسعه سرویس های خدماتی در این اپلیکیشن، سهم بیشتر و مناسبی از بازار مربوطه اخذ شود.

در ادامه نیز رشید خضری معاونت کسب و کار شرکت به پرداخت ملت با اشاره به میزان حضور مردم در جشنواره عید تا عید اعلام کرد: با مد نظر قرار دادن زیرساخت امن اپلیکیشن سکه قطعا این شرایط مطلوب رو به جلو خواهد بود و از نظر خلاقیت و نوآوری نیز می توان به خوبی از ظرفیت های اپلیکیشن سکه استفاده کرد .

قابل ذکر است جشنواره عید تا عید سکه با شعار “عیدتو سکه کن” از عید قربان تا عید غدیر(۳۱ مرداد تا ۹ شهریور سال جاری) برگزار شد و جوایز اصلی پایان جشنواره نیز ۳ دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ و ۱۰ کمک هزینه سفر به جام ملت های آسیا بود که برندگان خوش شانس آن نیز در مراسم قرعه کشی مشخص شدند.

 

برندگان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *