مديرعامل شرکت ملي انفورماتيک در بازديد از شرکت داده ورزي فراديس البرز:

سرمایه گذاری در حوزه های نوآورانه ضروری است

مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک در بازدید از سایت مرکزی پشتیبان شرکت داده ورزی فرادیس البرز توجه و حساسیت نسبت به تغییرات مداوم در عرصه تکنولوژی های جهانی و شناسایی بهنگام نیاز مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی را از ارکان مهم فعالیت شرکتهای تجاری گروه ملی از جمله فرادیس البرز برشمرد.

بازدید

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی انفورماتیک، دکتر عبدالهی در این بازدید که با همراهی مدیرعامل، رییس و اعضای هیئت مدیره شرکت فرادیس البرز صورت گرفت، ضمن بازدید از سایت مرکزی پشتیبان و نمایشگاه دایمی محصولات در محل سایت این شرکت، از نزدیک در جریان جزئیات فعالیتهای آن قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک در جریان این دیدار، ضمن تشکر از زحمات و تلاش همکاران شرکت فرادیس در حوزه های مختلف و دستاوردهای این شرکت، بر لزوم توجه بیش از پیش و تقویت فعالیت های تحقیقاتی و توسعه ای و نیز بازاریابی در شرکت تاکید کرد.

وی با اشاره به تغییرات مداوم تکنولوژی و ارائه سرویس های متنوع و سامانه های نوین در حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری، بر ضرورت پایش مداوم روندهای فناوری و بازارهای داخلی و بین المللی جهت شناسایی بهنگام نیازها و محصولات جدید  تاکید کرده و توجه به توسعه سبد محصولات و خدمات خصوصاً در حوزه های نوین از جمله اینترنت اشیاء در کنار فعالیت های جاری در شرکت فرادیس البرز را رکن مهمی در تداوم برتری تجاری این شرکت در بازار بر شمرد.

دکتر عبدالهی همچنین با اشاره به تداوم حمایت شرکت ملی انفورماتیک از عموم حوزه های نوآور در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک، افزود: شرکت ملی انفورماتیک آمادگی دارد که پروژه های نوآورانه ارائه شده از سوی شرکت فرادیس البرز را جهت ورود به حوزه ها و بازارهای جدید و درصورت نیاز برای تحقق اجرای آنها سرمایه گذاری لازم را در این بخش صورت دهد.

مهندس نوذر صوفی لو، مدیرعامل شرکت فرادیس البرز نیز در ادامه این دیدار ضمن تشکر از حضور دکتر عبدالهی و توجه به فعالیت های شرکت فرادیس البرز در گروه ملی انفورماتیک، در ادامه این این دیدار گزارشی از حوزه فعالیت های شرکت، مشتریان، محصولات و خدمات قابل ارائه و همچنین منابع، امکانات و توانایی های این شرکت ارائه کرد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *