فراخوان بیمه‌مرکزی برای طرح‌های جدید بیمه‌ای

غلامرضا سلیمانی، رئیس کل جدید بیمه‌مرکزی صبح امروز در اولین ساعات کاری با اعضای هیات عامل و مدیران این سازمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

غلامرضا سلیمانی

فراخوان بیمه‌مرکزی برای طرح‌های جدید بیمه‌ای

به گزارش حکاک از بیمه‌مرکزی، دکتر سلیمانی در این دیدار بر استفاده از ظرفیت خوب نیروی متخصص در صنعت بیمه‌مرکزی تاکید کرد و گفت: نیروی انسانی متخصص و با تجربه، رمز توسعه صنعت بیمه است و پژوهشکده بیمه در این راستا می تواند خیلی اثرگذار باشد.

رئیس کل بیمه‌مرکزی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: علی رغم گذشت بیش از چند دهه از عمر فعالیت بیمه در کشور، هنوز نتواسته به جایگاه اصلی خود در میان مردم دست یابد چرا که مردم هنوز با خدمات و منافع حاصل از صنعت بیمه به طور کامل آشنا نیستند و این مهم، نیازمند فرهنگ سازی عمیقی است که در نهایت به گسترش چتر حمایتی صنعت بیمه،کاهش هزینه های مردم و ایجاد آرامش در جامعه منتج شود.

سلیمانی همچنین آمادگی خود را برای حمایت از طرح های جدید بیمه‌ای از سوی کارشناسان و مدیران صنعت بیمه اعلام کرد و گفت: بیمه‌مرکزی مغز متفکر صنعت بیمه است و مدیران این مجموعه باید با همفکری و هم‌گرایی به خروج این صنعت از حالت جزیره‌ای و رشد و توسعه آن کمک کنند.

وی با اشاره به اهمیت نظارت فنی و مدیریت ریسک در ارتقای کیفیت خدمات صنعت بیمه افزود: نظارت فنی و حرفه‌ای باید با جدیت در صنعت بیمه پیگیری شود تا سلامت این صنعت و اعتماد مردم به خدمات بیمه بیش از پیش حفظ شود.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *