شکایت سیف از دو نماینده مجلس

سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس از شکایت رییس کل بانک مرکزی علیه دو نماینده مجلس خبر داد و گفت: پس از بازبینی فیلم جلسه، رای صادر خواهد شد.

سیف

شکایت سیف از دو نماینده مجلس

به گزارش حکاک از پایگاه اطلاع رسانی خانه ملت، محمدجواد جمالی نوبندگانی با اشاره به جلسه هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس گفت: ولی الله سیف، رییس کل بانک مرکزی در خصوص یکی از جلسات غیرعلنی مجلس که با حضور وی برگزار شده، از دو نماینده مجلس شکایت کرد که این امر با حضور افراد در جلسه هیأت نظارت مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بر این اساس مقرر شد هیأت نظارت فیلم جلسه را مجددا بازبینی و پس از آن رای خود را صادر کند.

وی تصریح کرد: همچنین شکایت دو نماینده ای که نسبت به نطق میان دستور و سخنرانی های یکدیگر اعتراض داشتند مورد رسیدگی قرار گرفت و با صحبت های انجام شده این موضوع برطرف شد.

جمالی نوبندگانی افزود: این هیات، هفته جاری جلسه ای نخواهد داشت اما موارد مختلفی وجود دارد که طی روزهای آینده باید بررسی شود.

بر اساس این گزارش، شکایت رییس کل بانک مرکزی مربوط به درگیری در یکی از جلسات غیرعلنی مجلس است که با حضور ولی الله سیف به بررسی مشکلات اقتصادی و وضعیت موسسات مالی اعتباری اختصاص یافته بود.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *