۷ استارت آپ داغ ۲۰۱۷

امسال، سال بسیار سختی برای شرکت های جوان بود اما مشکلات با مقابله بنیانگذاران، سرمایه گذاران و مدیران شرکت هایی مانند اوبر، اسنپ، بلواپرن رو به رو شد. با این حال این مسایل باعث نشد کارآفرینان دیگر از ایجاد شرکت های جدید و تغییر صنایع موجود و کسب یک استارت آپ میلیارد دلاری منصرف شوند.

استارتاپ

۷ استارت آپ داغ ۲۰۱۷

در میان تازه کارها، این هفت استارت آپ اولین دور مالی خود را افزایش دادند یا اولین محصولشان را در سال ۲۰۱۷ راه اندازی کردند.

رقیب جدید کم هزینه برای آمازون: Brandless

او چیست: برندلس یک فروشگاه آنلاین کالاهای «بدون مارک» است، قیمت هر آتیم ۳ دلار. ایدو لفلر و تینا شرکی، موسسان این شرکت به بیزنس اینسایدر گفتند: برندلس در ژوئیه راه اندازی شد و می تواند محصولات خود را ارزان تر از هر جای دیگری بفروشد، چرا که مجبور نیست «مالیات برند» که با محصولات مارک دار می آید را پرداخت کند.

همانطور که از نام این برند معلوم است، این شرکت محصولات آنلاین خود را در بسته بندی های ساده می فروشد، آنها شبیه محصولات عمومی موجود در فروشگاه های موادغذایی هستند.

این شرکت جزیی از نسل وای و موفق به حساب می آید. لفلر و شرکی فکر می کنند برندلس راحتی خرید آنلاین کم هزینه و قیمت های پایین را فراهم می کند.

در واقع، آنها فکر می کنند یک مدل قیمتی به آنها برای مقابله با آمازون، Jet.com و دیگر خرده فروشان آنلاین کمک می کند.

بودجه: ۵۰ میلیون دلار

 

یک موفقیت جدید: LimeBike

او چیست: شبکه اشتراک دوچرخه در جاهایی که مسافران به آن نیاز دارند.

با تلاش های New York’s Citi Bike، San Francisco’s Ford GoBikes، LimeBike یک برنامه مناسب و گرفتن مسافران و حمل و نقل عمومی دارد.

این شرکت نخستین دور مالی خود را در ماه مارس آغاز کرد و اکنون به ۶۲ میلیون دلار افزایش یافته است. ارزش گذاری ۲۲۵ میلیون دلاری LimeBike باعث شده که او یکی از با ارزش ترین شرکت ها در سال ۲۰۱۷  شود.

بودجه: ۶۲ میلیون دلار

 

محصول ممتاز در بازار اشباع شده: Obsidian Security

او چیست: یک شرکت امنیت سایبری که متمرکز در ابرهای هیبریدی است.

سیستم هیبرید ابر به سرورهای داخلی شرکت ها کمک می کند با سیستم های عمومی ابر به یکدیگر متصل شوند، مانند آن چیزی که آمازون و گوگل  ارائه می دهند. Obsidian از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای ارائه امنیت در سیستم های ترکیبی پیچیده استفاده می کند.

طبق گزارش PitchBook، آخرین ارزش گذاری شرکت ۲۷ میلیون دلار بوده است.

بودجه: ۹٫۵ میلیون دلار

بالاترین ارزش: Devoted Health

او چیست: یک شرکت بیمه ای تحت پوشش سرمایه گذاری که می خواهند برنامه Medicare Advantage را برای سالمندان در سال ۲۰۱۹ اجرا کند. بهداشت و درمان یکی از داغ ترین بازارهای سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۷ بود و Devoted Health هم سردمدار آن بود. این استارت آپ توسط فارغ التحصیلان AthenaHealth راه اندازی شده است که یک شرکت فناوری مراقبت های بهداشتی است. این شرکت با استفاده از تکنولوژی به سالمندان کمک می کند.

این استارت آپ اولین دور سرمایه گذاری خود را در ماه می آغاز کرد و سال را با عنوان مهمترین استارت آپ سال ۲۰۱۷ ایالات متحده به پایان رساند. طبق گزارش PitchBook ارزش این شرکت الان ۲۹۵ میلیون دلار است.

بودجه: ۶۷٫۴۱ میلیون دلار

 

کار خود را ساده تر کنید: Socrates AI

او چیست: Socrates AI یک تکنولوژی هوش مصنوعی است که به کارکنان در همه زمینه ها کمک می کند.

این شرکت اولین دوره بودجه خود را در ماه ژانویه افزایش داد و اکنون ارزش آن ۴۴ میلیون دلار است.

بودجه: ۱۶ میلیون دلار

 

یک مدل استارت آپ برای آینده: Orchid Labs

او چیست: Orchid Labs توسعه فناوری است که به کاربران اجازه می دهد آزادانه بدون نظارت یا سانسور به اینترنت دسترسی داشته باشند.

سیستم او بخشی از فناوری بلاکچین، سیستم اسکن دیجیتال است که مبتنی بر ارز رمزنگاری شده مانند بیت کوین عمل می کند.

بودجه: ۴٫۷ میلیون دلار

 

بیشترین بنیانگذاران: Essential

او چیست: او یک شرکت لوام جانبی مصرف کننده است که توسط اندی روبین تاسیس شده است –مردی که اندروید گوگل را طراحی کرد.

روبین در نظر دارد تا اسنشیال، یک رقیب برای اپل، سامسونگ و دیگر غول های الکترونیک باشد. محصول اولیه اسنشیال، یک صفحه نمایشگر با حسگرهای بی حد و حصر است که یک اتصال مغناطیسی دارد که اجازه می دهد کاربران به راحتی لوام جانبی خود را متصل کنند. روبین بعد سال ها کار مخفیانه، گوشی خود را در ماه می معرفی کرد.

بودجه: ۳۳۰ میلیون دلار

اعتیادآورترین: HQ Trivia

HQ Trivia  یک بازی اعتیاد آور در گوشی های هوشمند است. این بازی تمرکز بر مسابقه زنده است که دو بار در روز اتفاق می افتد. صدها هزار بازیکن برای جوایز نقدی رقابت می کنند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *