مبنا کارت آریا از محصولات جدید خود در حاشیه نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت رونمایی می‌کند

نهمین نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت یکم و دوم اسفندماه در محل همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود. در همین راستا پیمان اکبری خرازی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت مبنا کارت آریا از رونمایی محصولات جدید در حاشیه این نمایشگاه خبر داد. به گزارش حکاک به نقل از روابط عمومی مبنا کارت آریا، اکبری خرازی ضمن دعوت از کلیه […]

xmabna1401-10-25-768x971.jpg.pagespeed.ic.JuZrtLboty

مبنا کارت آریا از محصولات جدید خود در حاشیه نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت رونمایی می‌کند

نهمین نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت یکم و دوم اسفندماه در محل همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود. در همین راستا پیمان اکبری خرازی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت مبنا کارت آریا از رونمایی محصولات جدید در حاشیه این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش حکاک به نقل از روابط عمومی مبنا کارت آریا، اکبری خرازی ضمن دعوت از کلیه متخصصان، علاقه‌مندان و دانشجویان به حضور در کارگاه معرفی محصول سامانه مانیتورینگ تجهیزات بانکی سامیار این شرکت که در روز اول نمایشگاه از ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۲ در محل سالن هفت برگزار می‌شود از رونمایی از سه محصول نرم‌افزاری در حوزه ارزش‌افزوده، صدور کارت و مانیتورینگ و سه محصول سخت‌افزاری در حوزه مدیریت واسط‌های کاربری، کارت و احراز هویت خبر داد.

همچنین نشست‌های B2B  باهدف ارتقا سطح همکاری‌های این شرکت با بانک و سازمان‌ها در طول نمایشگاه با حضور مدیریت عامل، معاونان و همچنین نمایندگان شرکای بین‌المللی بازرگانی مبنا کارت آریا برگزار خواهد شد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *