بازدید مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک از شرکت شاپرک

دکتر علی عبدالهی در بازدید از بخش‌های مختلف شرکت شاپرک ضمن آشنایی با فعالیت‌ها و برنامه‌های کاری واحدها با مدیران و کارشناسان این شرکت به گفت‌وگو پرداخت.

بازدید

بازدید مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک از شرکت شاپرک

به گزارش شاپرک، وی ضمن استماع گزارشی از فعالیت‌های آنلاین شاپرک در حوزه نظارت و پشتیبانی از تراکنش‌های شبکه پرداخت، ابراز امیدواری کرد که این شرکت در آغاز دهه دوم فعالیت خود همچنان بتواند ارائه کننده خدمات متنوعی به شبکه پرداخت به ویژه مردم باشد.

سیدکاظم دهقان، مدیرعامل شرکت شاپرک نیز در این دیدار ضمن تشکر از دکتر عبدالهی برای توجه به این شرکت اظهار کرد: شاپرک در سال جاری دهمین سال فعالیت خود را آغاز کرده و امروز توانسته است به مدد خداوند متعال و تلاش بی دریغ مدیران و کارکنان متخصص خود و با همکاری نظام بانکی و شرکت‌های پرداخت، به اهداف حاکمیتی در تنظیم گری و مقابله با تخلفات جامه عمل بپوشاند.

وی تصریح کرد: شاپرک هم اکنون علاوه بر توسعه فعالیت‌های نظارتی و ارائه خدمات به شبکه پرداخت، در کنار بانک مرکزی و سایر سازمان‌های دولتی نقش پررنگی در ساماندهی پذیرندگان در حوزه‌های مختلف مانند مالیات دارد.

مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک در ادامه بازدید از شرکت شاپرک، در جلسه شورای معاونان و مدیران این شرکت حضور یافت و با مدیران شرکت در خصوص مسائل مختلف حوزه پرداخت و عموم فعالیت های شرکت شاپرک به طور تفصیلی به گفت‌وگو پرداخت.


برچسب ها :


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *