دور تازه همکاری رایان پارسی و فن‌آوا کارت

دور تازه همکاری شرکت اندیشه هوشمند رایان پارسی با شرکت فن‌آوا کارت برای ارائه خدمات نوین به پذیرندگان این پی‌اس‌پی کلید خورد.

رایان پارسی، فناوا

دور تازه همکاری رایان پارسی و فن‌آوا کارت

به گزارش روابط‌عمومی رایان پارسی، پس از یک دوره همکاری موفق، رایان پارسی و فن‌اواکارت دور جدید همکاری خود را با تمرکز بر ارائه خدمات به پذیرندگان فن‌آوا کارت بر بستر فنی ارائه شده توسط رایان پارسی (سوییچ پرداخت) تحت نام تجاری داریو آغاز کردند.

این همکاری تازه در حالی آغاز شده که از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ۹۹ بیش از ۱۰۰ میلیون تراکنش از سوی بیش از ۲۰۰ هزار پذیرنده شرکت فن‌آوا کارت برروی سوییچ داریو به صورت موفق انجام شده است. رایان‌پارسی با بیش از ۱۰ سال سابقه فعال در حوزه پرداخت الکترونیک کشور، طی سال‌های اخیر توانمندی‌های فراوانی در بخش طراحی زیرساخت‌های فنی مناسب برای انجام تراکنش‌های الکترونیکی کسب کرده و این ظرفیت‌ها در حال حاضر مورد استفاده شرکت‌های مختلف فعال در شبکه پرداخت الکترونیکی کشور قرار دارد.

همکاری رایان پارسی و فناواکارت که امسال در حال سپری شدن ششمین سال متوالی است می‌تواند در ادامه ارائه این قبیل خدمات از جانب رایان‌پارسی دانست که به پایداری سطح سرویس و ماندگاری پذیرندگان در فناواکارت کمک شایانی خواهد کرد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *