PAINTECH مرجعی در نقطه سقوط برای صعود

شرکت های استارت آپ که از آن ها یاد می کنیم شرکت هایی هستند که عموما جوانند.

ایران‌کیش

PAINTECH مرجعی در نقطه سقوط برای صعود

به گزارش حکاک از ایران‌کیش، صادق فرامرزی بنیانگذارPAINTECH ‌ گفت : شرکت ها و بیزنس هایی که رشد می کنند و یا در مرحله رشد هستند صاحب زیاددارند! الان هم همینگونه است. ما شرکت و سازمان های مختلفی داریم که درواقع خودشان را پشت استارت آپ های رو به رشد می دانند ولی کافی است که این مرحله رشد تمام شود و مرحله سقوط برسد، درست مثل زندگی مان اینگونه وقت ها کمتر کسی است که پیشمان بنشیندودستمان را بگیرد. اما paintech وانستیتوpaintech قرار است در اینجا کنار آن سقوط کننده بنشیند ما قرار است در نقطه سقوط ایده قرار بگیریم.

مدیر عامل شرکت کارت اعتباری ایران خاطرنشان ساخت: در پین تک این نکته مطرح می شود که اکر ما جای آن استارت آپ در نقطه شکست بودیم  چه می کردیم؟ این راهکارها به مرور جمع شوند و می توانند مرجعی شوند تا  اینکه در آینده بدانیم که برای حرکت از سقوط به صعود چه باید کرد؟

وی در اظهاراتی به مناسبت رویداد فیناپ با عنوان Paintech گفت: قرار است ما دردهای استارت آپ ها را بشنویم. در کنار بقیه که شکست خورده اند بنشینیم  و در ادامه موارد را طبقه بندی ومستند کنیم. مطمئنم از داخل همان ها عوامل یپروزی بیرون می آید.

فرامرزی گفت: شرکت های استارت آپ که از آن ها یاد می کنیم شرکت هایی هستند که عموما جوانند، ریسک پذیرند سرعت و جراتشان بالاست و خیلی بهتر از ما شرکت هایی هستتند که سنگین جلو می روند اما اشتباهات این شرکت ها  نیز بالاست.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *