ورود اولین محموله از محصولات سانیارد الکترونیک به ایران توسط رایان‌پارسی

شرکت رایان پارسی که مدت‌ها پیش موفق به دریافت نمایندگی فروش محصولات سانیارد الکترونیک در ایران شده بود، از ورود نخستین محموله از دستگاه‌های شرکت سانیارد الکترونیک به کشور خبر داد.

سانیارد

ورود اولین محموله از محصولات سانیارد الکترونیک به ایران توسط رایان‌پارسی

به گزارش حکاک، شرکت رایان پارسی که مدت‌ها پیش موفق به دریافت نمایندگی فروش محصولات سانیارد الکترونیک در ایران شده بود، از ورود نخستین محموله از دستگاه‌های شرکت  سانیارد الکترونیک به کشور خبر داد.

ایمان اسدی مدیرعامل شرکت رایان پارسی نماینده رسمی سانیارد الکترونیک چین، با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر انواع دستگاه‌های سانیارد از جمله دستگاه کارتخوان i80، پین پد P90، دستگاه کارتخوان موبایلی vi218  و دستگاه کارتخوان S380 بر اساس دستورالعمل ترخیص تجهیزات ارتباطی و فناوری اطلاعات، آزمایش و ثبت سفارش این محصولات با اخذ مجوزها و اقدامات لازم از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انجام شد و واردات این دستگاه‌ها با موفقیت به کشور صورت پذیرفت.

شرکت اندیشه هوشمند رایان پارسی در نظر دارد همواره آخرین دستاوردهای تکنولوژی در دنیا را به کار گرفته تا بتواند با توجه به تحولات حوزه پرداخت الکترونیک در راستای توسعه و بهره برداری هوشمندانه، نقش محوری ایفا نماید. در ادامه با تجزیه، تحلیل و ارزیابی وضع حاضر در حوزه پرداخت الکترونیک، همواره با تدوین برنامه‌های راهبردی در پی اجرای مناسب‌ترین طرح‌ها است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *