تقسیم سود ۴۵۰ ریالی برای هر سهم ایران‌کیش

۸۵ درصد سود محقق شده در مجمع ایران کیش به مبلغ ۴۵۰ ریال با تصویب سهامداران برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۶ به ازای هر سهم تقسیم شد.

صادق فرامرزی

تقسیم سود ۴۵۰ ریالی برای هر سهم ایران‌کیش

صادق فرامرزی مدیرعامل ایران کیش در این مراسم با تشریح عملکرد این شرکت در صنعت پرداخت، گفت: این شرکت تا پایان اسفندماه ۹۶ با دارا بودن ۱۴.۹ درصد از سهم پایانه‌های پرداخت در صنعت رتبه یک را در این میان کسب کرده و به نسبت سال ۹۵ با ارتقا دو رتبه‌ای نائل شده است.

وی اظهار داشت: این شرکت در دوره مذکور با دارا بودن ۱۴ درصد از سهم مبلغ تراکنش‌های پایانه‌های فروش در مقام دوم قرار دارد و همچنین با در دست داشتن از ۹.۴ درصد تعداد تراکنش‌های این ابزار پرداخت در رتبه پنجم قرار دارد.

فرامرزی یادآور شد: تعداد پایانه‌های نصب‌شده این شرکت تا پایان اسفندماه ۹۶ از رشد ۱۰ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته مواجه شده است. همچنین تعداد کل تراکنش‌های ایران کیش در سال ۹۶ به نسبت سال گذشته با رشد ۴۱ درصدی، مواجه شده و سرانه تعداد کل تراکنش‌های پایانه‌های فروش در اسفندماه ۹۶ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۱۴ درصد رشد داشته است.

وی یادآور شد: مبلغ کل تراکنش‌ها نیز در دوره فوق نسبت به سال ۹۵ ۲۰ درصد رشد داشته و سرانه مبلغ تراکنش‌ها در این بخش از رشد کمی برخوردار بوده است.

فرامرزی با اشاره به رشد ۹۲ درصدی تعداد درگاه‌های اینترنتی این شرکت در اسفندماه ۹۶ به نسبت سال گذشته، اظهار داشت: تعداد تراکنش‌های درگاه‌های اینترنتی این شرکت نیز در دوره مذکور به نسبت مدت مشابه در سال گذشته با افزایش ۷۳ درصدی مواجه شده است.

وی افزود: البته به دلیل فعالیت سایت‌های قمار و شرط‌بندی از اواخر سال گذشته نظارت‌های سخت‌گیرانه‌ای در این بخش اعمال شده که منجر به توقف فعالیت برخی درگاه‌های اینترنتی شد و در این روند این شرکت به‌منظور کنترل بیشتر حتی بسیاری از تراکنش‌های سالم خود را در این روند از دست داد.

مدیرعامل ایران کیش گفت: حدود ۵ هزار پایانه هم پات (MPOS) تا پایان اسفندماه در این شرکت نصب و راه‌اندازی شده که تاکنون ۱۴۰ هزار تراکنش از این بخش رقم خورده است.

وی با اشاره به این موضوع که شرکت ایران کیش اولین شرکتی بود که مجوز MPOS را از شاپرک گرفت، گفت: تا امروز در حدود ۷هزار دستگاه فروخته و با مالکیت روانه بازار شده است.

فرامرزی بابیان این‌که تاکنون اپلیکیشن موبایلی این شرکت با عنوان پات ۱۸۰۰ دانلود داشته است، گفت: تا پایان سال ۹۷ تعداد کاربران این اپلیکیشن با نرخ رشد خوبی همراه خواهد شد.

وی با اشاره به محصول CNG شرکت ایران کیش، اظهار داشت: در دو ماه پایان سال ۹ جایگاه سوخت و کیوسک پرداخت این شرکت نصب و راه‌اندازی شد.

فرامرزی در پایان اذعان کرد: پروژه آسان خرید یکی از طرح های خوب این شرکت بود که با همکاری و ضمانت بانک تجارت در سال ۹۶ کلید خورد که با توافق فروشندگان و خریداران کالاهای مختلف به‌صورت اقساطی به فروش می‌رسد که با رشد در این بخش،  درآمد خوبی برای شرکت حاصل خواهد شد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *