کاهش نرخ تمام‌شده پول؛ رویکرد اصلی بانک دی در سال ۹۷

مدیرعامل بانک دی رویکرد اصلی این بانک را در سال ۹۷ کاهش نرخ تمام‌شده پول اعلام کرد.

بانک دی

کاهش نرخ تمام‌شده پول؛ رویکرد اصلی بانک دی در سال ۹۷

به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک با کارکنان ستاد مرکزی   در جمعی صمیمی دیدار و گفت و گو کردند.

بر اساس این گزارش محمدرضا قربانی مدیرعامل بانک دی در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های همکاران ارزش آفرین بانک دی در تحقق اهداف سال ۹۶ رویکرد اصلی بانک در سال ۹۷ را رسیدن به سودآوری با مدیریت هزینه ها ، کاهش نرخ تمام شده پول، استفاده از ظرفیت های داخلی و حرکت در مسیر حمایت از کالای ایرانی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اعلام کرد و گفت : اگر از تولید ملی حمایت شود سرمایه گذاری رونق می گیرد و مسئله ی اصلی کشور که اقتصاد و معیشت مردم است روبه بهبود می رود و شاهد کاهش بیکاری خواهیم بود.

مدیر عامل بانک دی نقش نظام بانکی را در حمایت از کالای ایرانی حائز اهمیت دانست و گفت: نظام بانکی باید با تخصیص صحیح منابع به رونق تولید داخلی کمک کند و در این خصوص عملکرد مناسبی داشته باشد

قربانی افزود: این امر در رونق سرمایه گذاری موثر بوده و به دنبال آن فعالیت های تولیدی گسترش پیدا می کند که گامی عملی و مهم در حمایت از شعار سال است.

مدیرعامل بانک دی از عزم راسخ هیئت مدیره بانک برای تحقق برنامه‌های تدوین شده مورد نظر بانک خبر داد و گفت:  سال ٩٧ سال سرنوشت‌سازی است که این مهم با سخت کوشی همکاران ستاد و شعب محقق خواهد شد .

وی همچنین با اشاره به اهمیت نقش شعب در توسعه و تحقق اهداف بانک به پشتیبانی فراگیر نیروهای ستادی در یاری رساندن به شعب تاکید کرد.

در این دیدار  قربانی و اعضای هیئت مدیره بانک ضمن تبریک سال نو، از خداوند متعال سالی سرشار از سلامتی و موفقیت را برای کارکنان ارزش آفرین گروه مالی دی خواستار شدند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *