فراخوان شاپرک از کارشناسان برای مشارکت در تنظیم مقررات

شرکت شاپرک همزمان با هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با فراخوان بزرگی از تمامی کارشناسان و علاقمندان دعوت کرد تا در تنظیم مقررات برخی حوزه‌های پرداخت الکترونیک مشارکت کنند.

شاپرک

فراخوان شاپرک از کارشناسان برای مشارکت در تنظیم مقررات

به گزارش روابط عمومی شاپرک، این شرکت در راستای اجرای سیاست حمایت از استارتاپ‌های حوزه فناوری‌های مالی(فین‌تک) و به منظور برقراری ارتباط موثر با نوآوران عرصه مالی کشور، اقدام به فراخوان مشارکت در تنظیم مقررات کرده‌است.

در این راستا از تمامی صاحب نظران، فعالان و علاقه‌مندان به شرکت‌ در این فراخوان دعوت می‌شود تا پیشنهادها و طرح‌های خود را درخصوص چارچوب، رویکرد و مقررات مورد نیاز نظام پولی و مالی در توسعه شبکه پرداخت و با اتکا به  فناوری های جدید  ارائه کنند.

فراخوان شاپرک شامل ۵ محور پرداخت‌های درون برنامه‌ای ابزارها همراه هوشمند (موبایل) و ابزارهای پوشیدنی (NFC)، پذیرش کارت‌های بین‌المللی در شبکه پرداخت الکترونیک کشور، انطباق با الزامات رگولاتوری و ضابطه‌یار (RegTech)، پرداخت‌های ریزمقدار برون‌خط (Micro Payment) ، کاربردهای فناوری زنجیره بلوک و پذیرش رمز ارزها در شبکه پرداخت  است.

علاقمندان می‌توانند جزئیات بیشتر در مورد نحوه ارائه پیشنهادها و مدل‌ها خود را در تارنمای شرکت شاپرک به  https://shaparak.ir/content?id=863 مشاهده کنند.

 

فراخوان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *