تفاهم‌نامه همکاری افق‌کوروش و بانک ملی ایران به امضا رسید

تفاهم نامه همکاری میان شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و بانک ملی ایران به نفع آموزگاران و فرهنگیان و با هدف حمایت از تولیدات داخلی و افزایش سهم اشتغال زایی به امضاء رسید.

افق کوروش

تفاهم‌نامه همکاری افق‌کوروش و بانک ملی ایران به امضا رسید

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، براساس این تفاهم نامه معلمان و فرهنگیان می توانند برای بهره مندی از مزایای خرید اعتباری، اقلام مورد نیاز خود را از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سراسر کشور خریداری کنند و علاوه بر تخفیف‌های معمول در این فروشگاه، تخفیف های مازاد نیز دریافت کنند.

مراسم امضای تفاهم نامه شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و بانک ملی ایران با حضور دکتر مهدی فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، دکتر ابراهیمی معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی گلرنگ، امیرخسرو فخریان مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، محمدرضا حسین‌زاده مدیر عامل بانک ملی، برات کریمی، مسعود خاتونی از اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران و مجاوری مشاور وزیر آموزش و پرورش در محل بانک ملی ایران برگزار شد.

در این مراسم، دکتر مهدی فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ ضمن قدردانی از مدیرعامل بانک ملی ایران و همچنین وزارت آموزش و پروش در مسیر اجرای این طرح عظیم در کشور گفت: بسیار خرسندیم که این طرح می‌تواند امکان ادای دین ما را در حد بضاعتمان به قشر عزیز آموزگار فراهم آورد تا بتوانیم از امکانات موجود در دو مجموعه گروه صنعتی گلرنگ و فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به نفع آموزگاران استفاده کنیم.

وی افزود: گستردگی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش این امکان را به وجود آورده است تا با انعقاد  تفاهم نامه بین فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و بانک ملی ایران، علاوه بر امکان خرید اعتباری برای قشر عزیز آموزگار و فرهنگی، تا سقف ۵ درصد تخفیف مازاد برای افراد تحت پوشش این طرح در فروشگاه های افق کوروش در نظر گرفته شود.

در ادامه این مراسم، محمدرضا حسین زاده مدیر عامل بانک ملی ایران نیز گفت: در مذاکرات انجام شده با گروه صنعتی گلرنگ و شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش راهکارهایی در جهت حمایت از تولیدات داخلی و اشتغالزایی پیش بینی شده و بر همین اساس قرار شده تا بانک ملی واسطه کار خیر شود و تولیدات داخلی را با حداقل قیمت به دست مصرف کنندگان برساند که در پی آن، کسب و کار تولید کنندگان داخلی نیز رونق پیدا کند.

به گفته مدیر عامل بانک ملی ایران، این طرح برای اولین بار است که در کشور اجرایی می شود و جامعه فرهنگیان می توانند به واسطه کارت های حقوق خود از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سراسر کشور خرید کنند و از شرایط متنوع پرداخت اقلام مصرفی خانوار با کیفیت و استاندارد بالا بهره مند شوند.

به گفته وی، براساس این تفاهم نامه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش تخفیفات مازادی را تا سقف ۵ درصد به افراد تحت پوشش این طرح اعطا می کنند.

منصور مجاوری مشاور وزیر آموزش و پرورش نیز در این مراسم با اشاره به نگاه ویژه دولت به بحث های معیشتی و رفاهی فرهنگیان و همچنین حمایت از تولید داخلی عنوان کرد: هم اکنون به واسطه این طرح فرصتی پیش آمده تا در جهت کاهش هزینه‌های خرید فرهنگیان قدمی برداشته شود و از این به بعد معلمان از ملی کارت خود به عنوان یک کارت اعتباری در فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش استفاده کنند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *