دورخیز اولین فروشگاه زنجیره‌ای کشور برای ورود به بورس

امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش از آغاز روند ورود این فروشگاه زنجیره‌ای به بورس خبر داد.

امیرخسرو فخریان

دورخیز اولین فروشگاه زنجیره‌ای کشور برای ورود به بورس

به گفته وی جلسه پذیرش فروشگاه زنجیره‌ای کوروش در بورس شنبه آینده برگزار می‌شود و با برگزاری آن مجوز ورود این فروشگاه به بورس صادر خواهدشد.

فخریان ادامه‌داد: از آنجایی که پس از صدور وجوز اولیه ۶ ماه فرصت لازم است تا یک شرکت به بورس وارد شود، امیدوارم سال آینده افق کوروش وارد بورس شده باشد.

فخریان یکی از برنامه‌های آتی این فروشگاه را مشارکت با خارجی‌ها اعلام کرد و گفت: هم اکنون آخرین اقدامات را برای افتتاح شعب خود در بغداد انجام می‌دهیم و همزمان با چند شرکت خارجی در حال مذاکره هستیم که در صورت نهایی شدن مذاکرات با نامی دیگر در بازارهای کشورهای خارجی حضور پیدا کنیم.

مدیرعامل فروشگاه زنجیره‌ای کوروش از دو اقدام مهم رونمایی کرد و گفت: دو ماه قبل فروشگاه اینترنتی خود را با عنوان “ا کالا” راه‌اندازی کردیم که فعلا اقلام سوپرمارکتی عرضه می‌کند. علاوه بر این فروشگاه دیگری با برند “فمیلی” در اندازه هایپر در استان گلستان، گنبد، راه‌اندازی کرده‌ایم که فضای آن ۴۰۰۰ متر است.

وی به سرمایه اولیه افق کوروش در زمان تاسیس اشاره کرد و گفت: ۴ سال پیش فروشگاه کوروش با سرمایه اولیه ۲۰ میلیارد تومان تاسیس شد. هم اکنون این سرمایه به ۵۰ میلیارد تومان افزایش یافته‌است و در نظر داریم آن را به ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش دهیم.

به گفته وی تعداد شعب این فروشگاه به ۸۰۰ شعبه رسیده که ۲۰ شعبه آن فرانچایز هستند. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، تا پایان سال تعداد شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش  به ۹۰۰ شعبه خواهدرسید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *