خیز بلند شاپرک برای حمایت از فین‌تک‌ها

نخستین جشنواره بزرگ فین‌تک ایران با هدف حمایت از فعالان این حوزه روزهای دوم تا چهارم آبان ماه با حمایت شرکت شاپرک در سایت نمایشگاهی بوستان گفتگو در تهران برگزار خواهد شد.

شاپرک

خیز بلند شاپرک برای حمایت از فین‌تک‌ها

به گزارش روابط‌عمومی شرکت شاپرک، نخستین جشنواره بزرگ فین‌تک ایران با هدف حمایت از فعالان این حوزه روزهای دوم تا چهارم آبان ماه توسط مرکز فرهنگ‌سازی و آموزش بانکداری الکترونیک(فابا) در سایت نمایشگاهی بوستان گفتگو در تهران برگزار خواهد شد.

شرکت شاپرک در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری پیرامون توسعه اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید و اشتغال در عرصه های مختلف، به عنوان حامی ویژه این جشنواره برنامه‌های متنوعی را در دستور کار قرار داده است که اهم این برنامه‌ها عبارتند از: ارائه معاون توسعه و نظارت شرکت شاپرک آقای مهندس روشن نژاد با عنوان «همیاری یا محافظه‌کاری؟ شاپرک و فین‌تک‌ها» در ساعت ۱۴:۳۰ روز دوم آبان ماه، ارائه مدیر امنیت شبکه پرداخت شرکت شاپرک آقای دکتر لامعی با عنوان «نوآوری در سایه امنیت» در ساعت ۱۴ روز ۴ آبان ، برگزاری نشست‌های مستقل با همه فین‌تک‌های شرکت‌کننده در این همایش و بررسی مشکلات و موانع پیش‌روی آن‌ها در توسعه ایده‌های خلاقانه، و ایجاد ارتباط با فین‌تک‌های حاضر در جشنواره به منظور برقراری ارتباط مستمر و تعامل دائمی با آن‌ها. همچنین هدایایی به رسم یادبود از سوی شرکت شاپرک به تیم‌های منتخب این رویداد تقدیم خواهد شد.




پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *