مدیر عامل شرکت ملی انفورماتیک در نشست خبری همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت:

توجه به نیازهای مشتریان حقیقی و حقوقی؛ شالوده ارزش آفرینی دیجیتال است

مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک در نشست خبری نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، از ارائه آخرین دستاوردهای فعالان اکو سیستم بانکی و مالی کشور در این رویداد خبر داد.

36085_329

مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک در نشست خبری نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، از ارائه آخرین دستاوردهای فعالان اکو سیستم بانکی و مالی کشور در این رویداد خبر داد.

به گزارش حکاک به نقل از روابط عمومی شرکت ملی انفورماتیک، علی عبدالهی در نشست خبری نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت با اشاره به اهمیت و جایگاه این همایش در اکوسیستم بانکداری و پرداخت الکترونیکی کشور گفت: آخرین دستاوردهای فعالان صنعت در این همایش عرضه خواهد شد و شرایط حاکی از اقبال بسیار خوب فعالان به همایش امسال است.

مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک با اشاره به نهالی که ۹ سال پیش کاشته و امروزه به درخت تنومندی تبدیل گردیده که قابل بهره برداری برای عموم است، تاکید کرد: این فضا به قطعا به ایجاد و توسعه گفتمان و شبکه سازی تعاملی بین فعالان این حوزه کمک شایانی خواهد کرد.

ایشان با اشاره به اینکه صنعت بانکداری باید بتواند نیازهای مشتریان را در بستر دیجیتالی به بهترین شکل پاسخ دهد اظهار داشت: در چند سال اخیر در صنعت بانکداری جای هدف و راهبرد تغییر کرده است و بسیاری از بانک‌ها با وجود تهیه سند تحول دیجیتال، نتوانستند هدف اصلی یعنی خلق ارزش را به طور موثر پیاده سازی کنند.

عبدالهی درباره عنوان همایش نیز گفت: مصمم به استفاده ارزش آفرینی دیجیتال برای عنوان همایش شدیم، زیرا صنعت بانکداری بایستی خود را با نیازهای روز مشتریان تطبیق داده و ارزش افزوده خلق کند و شالوده این ارزش آفرینی مشتریان حقیقی و حقوقی هستند که باید توجه ویژه ای به آنها باید داشت.

وی تصریح کرد: از منظر دیدگاه اکوسیستمی لازم است به فین تک ها توجه خاصی کرد. فین تک ها میتوانند مشارکت فعالی داشته باشند تا این ارزش آفرینی محقق شود. به همین منظور بخش مهمی از این همایش به نقش فین تک ها در این ارزش آفرینی تعلق دارد. همچنین برای تکمیل این زنجیره باید به بورس، بیمه و حوزه های اقتصادی مانند مالیات نیز توجه شده تا در نهایت اقتصاد دیجیتال و فراگیری مالی در خدمت عموم شهروندان قرار بگیرد.

عبدالهی در پایان خاطر نشان کرد: هدف گذاری صورت گرفته در این همایش معطوف بر بررسی همه جانبه مفهوم ارزش آفرینی دیجیتال به ویزه در صنایع مالی و بانکداری است تا با  نگاهی تخصصی راهبردهای حکمرانی، تنظیم گری، نیروی انسانی، زیرساخت های پیشگام مانند امنیت، بحث های کاربردی و فرآیندها مورد بحث و بررسی کارشناسی قرار بگیرد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *